Reference – zkušenosti

Přečtěte si, co lidé říkají o přípravcích TIENS:

Rimirul

rimirul@seznam.cz

Znám společnost Tiens už asi pět let. Začal jsem užívat antilipidový čaj na snížení tlaku. Ten se mi upravil a jsem rád, že dnes už nemusím brát léky na tlak. Čaj si užívám každý den. naštěstí je chutný a i cena je přijatelná. Doporučuji každému, ať si to vyzkouší. R.

Marie z Ústí

m464@seznam.cz

Manžel trpí cukrovkou a ztrácí zrak. Byl nám doporučený přípravek Ikan, který zrak dost zlepšil a zároveň je teď manžel daleko klidnější než dříve.

Zuzka

zuzana@salary.cz

Dnes již ani přesně nevím, jak dlouho užívám bady (biologické doplňky stravy) společnosti Tiens, neboť se staly součástí mého životního stylu a zdraví. Ovšem není to tak, že si spolknete pilulku a budete zdraví. Je dobré o produktech něco vědět a také o svém těle a naslouchat mu. Mé zdravotní potíže s močovými cestami, včetně oslabení funkce ledvin, které nabyly chronických rozměrů a žádná antibiotika pomalu nezabírala, neměla konce. Zkoušela jsem bylinky , ale pomohly jen na chvíli a hlavně je nešlo užívat trvale. Vedlejší účinky antibiotik mě oslabovaly imunitu a přidávaly se bolesti v krku, virózy, rýma a kašel . Téměř každý měsíc jsem byla takzvaně nahromadě. Začala jsem pít antilipidový čaj, který mě postupně odplavoval z těla nežadoucí látky, vyrovnával tlak a celkově dodával energii.
Za největší zázrak však považuji kordyceps, který mě natolik zregeneroval moje ledviny, že již nevím o žádných zdravotních problémech, které mě dříve trápily. Nebyl to jistě jen kordyceps, ale také vápník , zinek a spirulina. Největší radost jsem prožila, když jsem dostala zprávu od své kamarádky, která měla gynekologický nález v děloze a čekala ji operace. Začala používat produkty Tiens podle doporučení lékařů, kteří bady v praxi vyzkoušeli. Po kontrole žádný nález v děloze nebyl objeven.Co k tomu dodat.  Přeji Vám odvahu se rozhodnout a sílu vydržet ve Vašem úsílí mít zdraví ve svých rukách. S produkty Tiens se Vám i Vaší rodině určitě povede dosáhnout pevného zdraví..

Margita

kyselova@barevniny.com

Moje zkušenosti s výrobky TIENS jsou ty nejlepší, dlouhé roky jsem měla veliké problémy s vleklým zánětem průdušek,dá se říct, že jsem nepřetržitě kašlala, kašel mne trápil i v noci. Klasická léčba pomohla vždy jen na krátkou dobu a šlo vždy jen o částečnou úlevu. V době, když jsem se s přípravky TIENS seznámila , byla jsem krátce po hospitalizci na plicním oddělení a dobře jsem se ani zdaleka necítila. Řekla jsem si zkusím to!!! Začala jsem pít ANTILIPIDNÍ ČAJ a užívat KORDYCEPS. Tyto přípravky vykonaly víc než jsem očekávala, na kontrole na plicním jsem byla vyřazena z evidence. Dokonce ani jarní a letní alergie na všechny druhy pylů mne již neprovázejí.

Dana

danahmary@hotmail.com

Doplňky stravy Tiens jsem začala užívat jen jako prevenci. Neměla jsem žádné vážné zdravotní potíže. Začala jsem pít ráno antilipidový čaj, na vlastním těle jsem poznala, jaká je to síla: kromě očistných vlastností také harmonizuje krevní tlak. To znamená- když je potřeba, sníží ho, když je potřeba, zvýší ho. Není to žádný slabý jakýkoliv zelený čajíček, ale pořádný lék! Mívala jsem nízký tlak a nikterak mi to nevadilo, ale tady jsem musela opravdu dát pozor, abych si tlak nesprávným užíváním ještě nesnížila, protože účinky čaje na krevní tlak jsou úžasné. Vím, že spousta lidí by dala nevímco za to, aby si snížili tlak a nemuseli doživotně polykat jakési prášky, které nic nevyléčí. Antilipidový čaj je něco jedinečného. Srovná tlak tak, jak potřebujete. Já se dostala na ideálních 120/80 a už mnoho let si ho držím na této hodnotě. I když čaj už nepopíjím. Díky antilipidovému čaji jsem také poznala, jak důležité je dodržovat pitný režim, protože toho čaje se doporučuje vypít ráno 1 litr, i víc. Pamatuji se, že zhruba po 2 týdnech ranního pití čaje jsem cítila, že čaj do mě vsakuje jako do houby a nějak ho ani nevylučuji. Což bylo zvláštní. Poznala jsem, že čaj v těle pracuje. Byla to skvělá změna: už jsem nebyla jen jako průtokový ohřívač, ale čaj se aktivně účastnil látkové výměny v těle. Cítila jsem se výborně a později jsem začala jíst vápník a další minerály Tiens, přece jen nejsem nejmladší a prevence je levnější a často i příjemná. Dnes jsem fit, do lékárny si chodím kupovat jen peroxid, lékaře navštěvuji pouze zubního .

Táňa

tatjanavaclavkova@email.cz

Doplňky Tiens jsem začala před několika lety užívat na prevenci a pročištění organismu. Vyzkoušela jsem produkty od čaje přes ostatní doplňky stravy. V současné době jsem po operaci kolene TEP (totální endoprotéza) a užívám přípravky pro dobrou rekonvalescenci. Jsem 3 měsíce po operaci a už chodím úplně bez berlí a cítím se dost dobře. Myslím, že k tomu všemu mi dopomohly přípravky a doplňky stravy od TIENS. ….mohu jen doporučit!!!

Karel

zmoli.k@windowslive.com

Již řadu let používám produkty Tiens. Jsem s nimi velmi spokojen. Cítím se po nich velmi dobře. Mohu je skutečně doporučit! Mám známou, která trpěla už od mládí velmi silnou migrénou. Vyzkoušela téměř vše, co existuje, od chemických prášků až po jiné alternativní možnosti, ale vůbec nic nepomohlo. Nabídl jsem jí antilipidový čaj. Po užívání tohoto vynikajícího čaje se jí stav podstatně zlepšil a je s ním velmi spokojená. Objednává si větší množství tohoto čaje, neboť ho užívá preventivně celá rodina! Opravdu doporučuji!

Ladislav

zakl.lad@seznam.cz

Před téměř dvěma lety jsem začal řešit svoje zdravotní potíže čínskou medicínou…
Po detoxikaci organismu se cítím podstatně lépe.
Můj celkový stav se výrazně zlepšil, vyléčil jsem si bércový vřed, podle knížky Návrat ke zdraví,snížil tělesnou hmotnost, přestaly mě téměř bolet klouby …
Dnes už se takto léčí celá moje rodina … a za docela přijatelnou cenu.
Navíc jsem získal přístup k informacím a zkušenostem … mohu Vám doporučit totéž …
Přeji pevné zdraví Vám i Vašim blízkým …

Dana

zmoli.k@seznam.cz

Po dvou letech pití Antilipidového čaje se mi zlepšila celková vitalita. Velmi však vděčím tomu, že mě přestaly a prakticky zmizely velmi silné migrény, které mě trápily již 40 let. Vyzkoušela jsem všechno, léky a i různé doplňky. Vůbec nic nezabíralo. Také se mi snížil i tlak, který jsem měla vyšší. Prostě člověk cítí zlepšení organizmu.
Jinak mohu ještě říci, že Antilipidový čaj užívá i můj manžel i moje dcera. Oba se též cítí po pití tohoto Antilipidového čaje velmi dobře.
Kromě toho užívám též biologický vápník.
Vřele doporučuji!!

 

Máte s produkty TIENS vlastní zkušenost?

Napište mi ji pomocí formuláře níže, a já ji zde zveřejním:

  1. Odesláno!